top of page

Budujeme sieť dodávateľov, aby sme fakty o tepelných stratách dostali k čo najväčšej skupine majiteľov nehnuteľností. Čo najskôr a čo najlacnejšie, v potrebnej kvalite. 

Podmienky
ktoré musíte spĺňať
 1. Musíte byť podnikateľom (živnostník, sro, atď), aby ste mohli oficiálne účtovať za výkon služby.

 2. Musíte mať základné technické zručnosti - nepotrebujete žiaden titul, ale potrebujete pochopiť základy meraní a ich vyhodnotenia (naučíme Vás to), a musíte vedieť robiť a odosielať fotky telefónom.

 3. Musíte mať mobilný telefón - iPhone alebo Android s USB-C napájaním (na staršie micro-USB sa kamera nedá napojiť)

 4. Za členstvo v sieti musíte zaplatiť jednorazový poplatok 1590,-€, za ktorý dostanete:

  • IR kameru FLIR ONE Pro za zvýhodnenú cenu

  • prístup k súboru potrebných vedomostí v slovenčine

   • teória termovízie, ​obsluha kamery (manuál, aj praktické tipy a triky), detailné návody na používanie aplikácií a software, videá

  • technickú a marketingovú podporu

   • protokoly k meraniu, technické informácie pre klientov, kontrolné zoznamy, letáky, vizitky, marketingové prezentácie, súbory pre digitálnu reklamu​ - všetko v editovateľnej/tlačiteľnej forme

  • Jednoducho všetko, čo potrebujete na extra rýchle (pár dní) rozbehnutie biznisu.

 5. Potrebujete mať čas na poskytovanie služby. Vzhľadom na extrémne rastúce ceny energií očakávame vysoký dopyt, najbližšie mesiace to teda môže byť až plný pracovný deň. (je fajn službu dodávať počas víkendu, ale ak by ste to robili iba popri inej práci, prišli by ste o zaujímavú časť príjmov).

 6. Samozrejme musíte dodržiavať zásady etického businessu. Toto nie je podvodný recept na rýchle zbohatnutie. Viete zarobiť slušné peniaze, ale musíte robiť.  

Výhody
Férový a užitočný biznis okamžite.

Štart biznisu za pár dní - okamžite môžete začať zarábať

 1. Dodáme Vám IR kameru FLIR ONE PRO, detailne vysvetlíme jej obsluhu (krok-po-kroku inštrukcie) - nemusíte čítať recenzie (a porovnávať ju s inými - to sme už urobili, vrátane testov) a objavovať detaily, všetko dostanete.

 2. Detailne Vám vysvetlíme obslužný software/appky používané pri meraniach - tipy a triky, všetky pasce - nemusíte hľadať články a videá na webe. Vrátane užitočných trikov, ktoré nenájdete ani vo verejne prístupných informáciách dodávateľa.

 3. Sprístupníme Vám všetky potrebné technické vedomosti o meraniach (ako to funguje, aké sú obmedzenia, presnosť, použitie) - vo forme zrozumiteľnej pre laikov - nemusíte hľadať a čítať učebnice. Ak Vám niečo nie je jasné, vysvetlíme.

 4. Dostanete všetky dokumenty, protokoly, kontrolné zoznamy, aby ste mali prípravu na poskytovanie služby bez prekážok.

 5. Dostanete kompletne všetky dokumenty, ktoré môžete potrebovať na marketing vo Vašom okolí. Jasný scenár telefonických hovorov. Nemusíte vytvárať žiadne letáky, vizitky, Facebook posty a podobne - všetko dostanete v priamo použiteľnej (a editovateľnej) forme - stačí prepísať meno a kontakt. Rovnako, ak sa rozhodnete osobne urobiť  informačnú prezentáciu (napr. v kultúrnom dome na dedine), dostanete ju hotovú, stačí prepísať meno a dátum.

 6. Keď sa stanete členom siete, Vaše kontaktné dáta budú uvedené na mape poskytovateľov - potenciálny zákazníci Vás ľahko nájdu.

 7. Bežný deň, bez námahy dokážete urobiť 10 termovíznych inšpekcií, čo je príjem 290 € za cca 5-6 hodín práce. Investíciu do businessu budete mať späť za pár dní.

 8. Pri takomto nadpriemernom zárobku našim partnerom odporúčame, aby zvážili aj verejnoprospešnú pro-bono prácu. Teda vykonanie týchto meraní pre obecné úrady, školy a podobné verejné budovy zadarmo. Pomôžete tým vlastnej komunite. Ak ste lokálny dodávateľ iných služieb (kúrenár, oknár, stavebník...), môže to podporiť Vaše základné podnikanie.

OK, chcem to. Čo mám urobiť?

 1. Vyplňte kontaktný formulár.
 2. Ozveme sa Vám a skontrolujeme a dohodneme potrebné detaily.
 3. Vystavíme Vám elektronickú faktúru, poplatok zaplatíte prevodom.
 4. Okamžite po nabehnutí platby na náš účet Vám zabezpečíme zaslanie kamery - dôjde Vám do cca 5-7 pracovných dní od zaplatenia.
         
Už počas čakania na dodanie kamery sa môžete začať pripravovať (učiť sa technické veci a aj robiť reklamu) tak, aby ste po obdržaní kamery a jej krátkom vyskúšaní (cca 1 deň) už mali prvých zákazníkov, mohli ich obslúžiť a zarábať.
Pokiaľ Vám dôjde kamera:
 • Sprístupníme Vám členskú zónu nášho webu, so všetkými potrebnými informáciami:
  • Časový plán prípravy - vrátane vzdelávania
  • Technická príprava
   • teoretické základy (videá, dokumenty, všetko v slovenčine)
   • detailný návod na obsluhu kamery, inštaláciu a obsluhu appky
   • kontrolné zoznamy na výkon inšpekcie
   • protokoly/formuláre na použitie počas inšpekcie
   • dokumenty vysvetľujúce najčastejšie problémy, ktoré nájdete počas inšpekcie (tieto môžete dať klientom digitálne alebo vytlačené)
  • Marketingové materiály
   • editovateľné letáky (stačí dať Vás kontakt a poslať/vytlačiť)
   • informácie a obrázky použiteľné na Vašom webe
   • hotové Facebookové posty - jednoducho ich dáte na svoju stránku
   • predajnú prezentáciu (ak by ste robili verejné informačné prezentácie pre viac ľudí)
   • predajné scenáre (ako službu predstaviť, odpovede na najčastejšie otázky klientov
   • vizitky (stačí dať Vás kontakt a poslať/vytlačiť)
 • Dáme Vás na na mapu poskytovateľov - so všetkými kontaktnými informáciami, ktoré si želáte. Môžete začať robiť reklamu.
Nie som si istý, mám dodatočné otázky

Ďakujeme za otázku. Ozveme sa Vám čo najskôr.

Chcem sa pridať a
vykonávať orientačné termovízne inšpekcie v mojom okolí 

Ďakujeme za prihlášku, obratom sa Vám ozveme

bottom of page